aralapart

Hizmetlerimiz

aralapart

Dinlenme Salonu

Uydu sistemli LED Tv"li
öğrencilerin odalarından bağımsız istirahat, sohbet edebilecekleri, sosyal dinlenme salonu

aralapart

Bina Yapısı

Deprem yönetmeliğine uygun 2015 yılında inşa edilmiş binamız ile tüm Dask mevzuatının gerekleri temin edilerek hazır edilmiştir.

aralapart

7 x 24 Sıcak Su

7 gün 24 saat Kombili dairelerde günün her saatinde kullanabilecekleri sıcak su.

aralapart

Ulaşım Kolaylığı

Anadolu Üniversitesi'nde öğrenim gören öğrencilerimiz tramvayla kolay ulaşım sağlayabilirler. Yurdumuz ile tramvay durağı arasındaki mesafe 100 metre'dir. Takribi yurttan çıkışları ile 2 dakika içerisinde tramvay ile ulaşımlarını kolaylıkla sağlayabilirler.

aralapart

Osmangazi Üniversitesi Yakınlığı

Osmangazi Üniversitesi Meşelik Kampüsü'ne yürüme mesafesi yakınlığında bulunmaktadır. Takribi 5 dakika içerisinde üniversite girişlerine öğrencilerimiz kolaylıkla erişim sağlayabilirler.

aralapart

Oda Çeşitleri

Tercih ve istekler doğrultusunda tek ve çift kişilik ferah, aydınlık odalarda, kendisine ait çalışma masası,dolabı ile ev rahatlığında konfor sağlıyoruz.

aralapart

Güvenlik Önlemleri

Afet güvenlik önlemleri (yangın,elektrik,doğalgaz) başta olmak üzere, yurdumuzun dış ve koridorlarında güvenlik kameraları ile görüntülü güvenlik tedbirleri alınmaktadır.

aralapart

Kvkk

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu gereğince mevzuatı ile yükümlükleri yerine getirilerek, öğrencilerimiz, velilerimiz, ziyaretçilerimizin aydınlatma, arz metinleri yayınlayarak onay alıyoruz.

aralapart

Asansör

Yurdumuzun 3 (üç) katlı olmasına binaen yeni apartman mevzuatları gereği asansörü bulunarak öğrencilerimize odalarına erişiminde ve acil giriş ile çıkış durumlarında kolaylık sağlamaktadır.

aralapart

Sabah Kahvaltısı

Günün en önemli öğünü olan sabah kahvaltısı hizmeti sunmaktayız.

aralapart

Temizlik

Yurdumuzda bulunan ortak kullanım alanları ile girişler ve çıkış mahalleri düzenli olarak haftalık temizliği yapılmaktadır.